אודותי

צילום: יעל מוצפי

שלום, שמי טלי.

"ללא קשר לאורך החיים / על הקורות להיות קצרות", כתבה ויסלבה שימבורסקה (ותרגם רפי וייכרט), ובהתאם לכך, להלן תקציר של קורותי:

כסטודנטית באוניברסיטת בר-אילן שימשתי עוזרת מחקר של ראש בית הספר למינהל עסקים בפרויקט אינטרדיסציפלינרי מרתק, שחקר תקשורת אינטרנט בארגונים. לאחר מכן, עבדתי במיקרוסופט ישראל, ואחר כך – בגילת מערכות מידע. לאחר סיום התואר הראשון במדעי החברה, פניתי ללימודי תואר שני במחקר התרבות באוניברסיטת תל-אביב. התחלתי לעבוד כעורכת משנה במערכת החדשות של נענע (טרם הפיכתה לנענע 10). מוניתי לרכזת החדשות, ניהלתי פרויקטים מיוחדים ולאחר מכן הפכתי לעורכת אתר הקולינריה. גודלה המזערי של מערכת התוכן בנענע חייב את כולנו ללמוד לעשות הכל, כולל הפקה, ייזום שיתופי פעולה תוכניים, אפיון ממשקי משתמש, גיוס חסויות, תחקיר, גרפיקה ועוד.

בשנת 2006 התחלתי את דרכי כעצמאית. לארגז הכלים המקצועי שלי התווספו יכולות חדשות, שנבעו מהצרכים השונים של לקוחות מגוונים. הפקתי מגזינים מודפסים, כתבתי תסריטים שיווקיים והנחיתי אירועים. בין השאר, ערכתי את מדורי הקולינריה והעיצוב של מגזין שמנת, את מדור חדשות עיצוב של מגזין דיזיינר, יזמתי אירועים קהילתיים במכון ויצמן למדע, ניהלתי את האתר והפורום של מותג קנור. אני עורכת מאז 2008 את מגזין מנהלים של ביה"ס למנהע"ס המסלול האקדמי המכללה למינהל, כותבת ניוזלטרים עבור האונ' הפתוחה ומלמדת. במהלך השנים עסקתי גם בהוראת אנגלית לילדי גן, אוריגמי לילדי בית ספר וכן הבעה עברית לתלמדי חטיבה ביפו. במסגרת עמותת על"ם הנחיתי סדנאות לבני נוער.

ברשימת לקוחותי בהווה ובעבר נמנים: גלובס, קבוצת הארץ, מכון ויצמן למדע, המסלול האקדמי המכללה למינהל, האוניברסיטה הפתוחה, יוניליוור, המכון הטכנולוגי בחולון, מכללת דוד ילין, קרן קרב, עמותת שכולו טוב ולקוחות פרטיים.

בין השנים 2010-2015 חייתי בניו יורק, שם לימדתי אמנות, מדע פופולרי, עברית ותרבות ישראלית.

לאתרים נוספים שלי:

בלוג אישי: צעטאלאך

בלוג יצירה עם ילדים: Dew Pond

פרויקט צילום לבבות: Heart of the Matter

Pinterest